Išrūgų baltymai – proteinas – Jums

Proteinas yra antras po vandens pagal kiekį žmogaus organizmo komponentas.

Baltymai kitaip dar vadinami proteinais sudaro maždaug 20 procentų viso kūno svorio. Proteinas sudaro daugybę įvairių proteinų: plaukų, nagų, sąnarių, odos. Jis yra ypač svarbus ne tik formuojant organizmo struktūras, bet ir tokius funkcinius veiksnius kaip antikūnai, hormonai, DNR bei virškinimo sekretas. Proteinas atlieka svarbų vaidmenį kiekvieno žmogaus organizme, todėl reikia iš aplinkos jo gauti pakankamai, kad būtų palaikomos gyvybinės organizmo funkcijos.

Įprastai baltymai gaunami iš maisto produktų. Baltymų gausu tokiuose produktuose kaip mėsa, žuvis, sūris, kiaušiniai, pienas ir kituose produktuose. Jei mityba yra subalansuota, trečdalis dienos kalorijų gaunama iš baltymų, tuomet nereikėtų rūpintis dėl papildomų baltymų. Organizmas baltymų gauna pakankamai su maistu. Tačiau dažnai mityba nebūna pilnavertė, todėl čia labai gelbsti maisto papildai.

Riešutų kremas

 Riešutų kremas, ne tik puikus desertas, bet ir sotus užkandis (aukšta maistinė vertė!), puikiai tinkantis prieš ar po treniruotės. Pusryčiams ar užkandžiaujant tepkite ant vaisių, trapučių, baltos duonos, maišykite į košes, pieno ir ledų kokteilius, arba tiesiog kabinkite šaukštu prie kavos/arbatos. O gal iškepkite sausainių/pyrago ar kitų kepinių ir pasikvieskite artimuosius/draugus pasivaišinti?
Be pridėtinių riebalų, druskos, cukraus. Pagaminta Lietuvoje!
45.00 liko iki nemokama pristatymo

Daugiau kategorijų