Mūsų tikslai

Produktas ir paslauga – siekiame, kad kiekvienas mūsų pirkėjas galėtų pasinerti į prieskonių pasaulį, išbandyti naujus prieskonius, jų mišinius ar net patiems susikurti savo unikalų mišinį.

Kokybė – mūsų darbo patirtis leidžia teigti, kad produktai visada bus kokybiški ir Jūs galėsite mėgautis produkcija kurią męs tiekiame.

Sklaida – kad mūsų paslaugomis ir prekėmis galėtų naudotis kiekvienas norintis.

UAB “Saldukas“ buvo įsteigta 1991 metais ir daugiau nei 25 metus sėkmingai diba prieskonių pakavimo srityje.

Įmonė pradėjo savo veiklą pakuodama saldainius, riešutus ir kitus mišinius. Bėgant laikui sutelkėm koncentraciją į prieskonių pasaulį, taip surasdami naujus tiekėjus iš skirtingų šalių. Tai mums padėjo ne tik realizuoti turimą produkciją pigiau, bet ir įsitvirtinti prieskonių pakavimo rinkoje.

“Saldukas ” kaip įmonės ženklas žinomas, dėl savo kokybės. Šiuo metu mes atsinaujiname, taip žengdami žingsnį su nauja pakuote ir naujais prieskonių mišiniais, kurie yra garsūs visame pasaulyje. Stengsimės išlaikyti aukštą prieskonių kokybės  lygį ir toliau pateikti kokybišką produkciją, bei vis naujus dar nematytus prieskonių mišinius.

Mūsų adresas yra Vilniaus rajonas, Kalviškių kaimas, Pušų g. 9. Mūsų produkcija platinama Vynotekos, Maximos , Norfos , MERE tinkluose.