Mūsų tikslai

Produktas ir paslauga kurią kiekvienas mūsų pirkėjas galėtų išbandyti ir naudotis pastoviai, kad taip pat pirkėjas galėtų pasinerti į prieskonių pasaulį išbandyti naujus prieskoniu mišinius ir net patiems sukurti savo unikalų mišinį.

Kokybė – mūsų darbo patirtis leidžia teigti, kad produktai visada bus kokybiški ir Jūs galėsite mėgautis produkcija kurią mes tiekiame.

Sklaida – kad mūsų paslaugomis ir prekėmis galėtu naudotis kiekvieną norinti.

UAB “Saldukas“ buvo įsteigtas 1991 metais ir sėkmingai daugiau nei 25 metus vykdo veiklą prieskonių pakavimo srityje.

Įmonė pradėjo savo veikla pakuodama saldainius, riešutus ir kitus mišinius. Bėgant laikui sutelkėm koncentracija į prieskonių pasaulį, taip surasdami naujus tiekėjus iš skirtingų šalių, tai mums padėjo ne tik realizuoti turimą produkcija pigiau bet ir įsitvirtinti prieskonių pakavimo rinkoje.

Įmonės “Salduko“ ženklas jau senais laikais buvo žinomas, dėl savo kokybės ir šiuo metu atsinaujiname taip žengdami žingsnį su naują pakuotę ir naujais prieskonių mišiniais kurie yra garsus visame pasaulyje. Stengsimės išlaikyti aukštą prieskonių lygį ir toliau pateikti kokybišką produkcija ir vis naujus dar nematytus prieskonių mišinius.

Mūsų adresas yra Vilniaus rajonas, Kalviškių kaimas, Pušų g. 9, mūsų produkcija platinama Vynotekos, Maximos ir Norfos tinkluose.